'' Prawda lub FAŁSZ '' tętniczo-stopy pompy

- Jul 17, 2018-

Z powodu tętniczo pompy w zapobieganiu zakrzepicy żył głębokich, szybko kończyny obrzęk i widoczny efekt leczniczy w leczeniu chorób niedokrwienia, takich jak leczenie stopy cukrzycowej, więcej i więcej lekarzy i osób w podeszłym wieku pacjentów wyrazili zainteresowanie i popyt na taki sprzęt. Niestety, niektórzy ludzie kupili urządzenia nazywane "tętniczo-stopy pompy", który, gdy używane, nie okazały się być skuteczne w na wiele sposobów. Jest to mylące lub urządzenie oszukuje? W związku z tym to niezbędne jest poznanie podstawowych funkcji technicznych pompy tętniczo stóp--milisekunda wysokiej prędkości przepływu powietrza puls wpływ--przed uzyskaniem takiego sprzętu

Tak zwane "milisekundy szybki przepływ powietrza puls szok" jest szybki wpływ dużych prędkości przepływu powietrza, wypełnienie poduszek powietrznych w 200-400 milisekund (ludzie migać oko 300 milisekund) w zakresie chwilowe od 0 do 200 MMHG ciśnienie rośnie, w skrócie, nadmuchać poduszki powietrzne milisekund booster. Według wzoru kinetycznej energii E = 1/2 m, zmiana prędkości ruchu przyczynia się do wzrostu energii kinetycznej na płaszczyźnie geometrycznej. Różnica w prędkości ruchu jest kilkadziesiąt razy, a różnica energii jest setki lub nawet tysiące razy. Z dwa tej samej wielkości airbag kompletny, sam od 0 do 200 MMHG wzrost ciśnienia, na przykład, jeden jest 200 milisekund (0.2 sekundy) są wypełnione wysokiej prędkości przepływu powietrza, jeden jest 5 sekund są wypełnione podobne airbag Korotkowa prędkości, napełniania, mimo, że prędkość jest 25 razy, ale różnica między energia kinetyczna jest 625 razy. Tak przez rozszerzenie, nie jest trudno zrozumieć, dlaczego okresu skurczowe serca jest 300 milisekund. Dlaczego prędkość pojazdów w obszarach mieszkalnych jest ograniczona, byłego pozwala krwi tętniczej zyskać więcej energii i zapewnia, że krwi tętniczej wstrzykuje się w organizmie; Ten ostatni zapewnia, że w razie wypadku, energii zniszczenia w organizmie ludzkim jest zminimalizowane. Widać, że milisekundy pompowania Poduszka umożliwia wpływ krwi żylnej podeszwy do uzyskania energii potrzebne do szybkiego refluks, zapewniając w ten sposób realizacji skuteczności klinicznej.

W związku z tym są albo poduszek powietrznych, dołączony do stóp lub tzw tętniczo-stopy pompy lub pompy nożne. Jeśli tak, zmiana mankiet elektroniczny ciśnieniomierz wskaźnik do poduszki, który pasuje do kształtu stopy, nie jest to również nazywane "pompa"?

Widać, że definiując airbag pompowania prędkości i pompowania tryb, jest jasne, czy możemy wybrać prawdziwe "tętniczo-pompa" lub "tandem duże ciśnienie krwi miernik" o nazwie pompą nożną.