Ogólny rozwój rozwój branży urządzeń medycznych

- Jul 17, 2018-

Kraje rozwinięte w światowego kryzysu gospodarczego spowodowało spadek kosztów służby zdrowia publicznego, jako całości, jak i ze względu na nie mniej niż oryginalny poziom medyczny, oryginalny zakup sprzętu niższej klasy i niskiej wartości eksploatacyjnych produktów w krajach rozwiniętych będzie musiał korzystać z krajów rozwijających się "alternatywnych" produktów. W rezultacie wyroby medyczne z krajów rozwijających się pozostanie przeznaczenia importu z krajów rozwiniętych przez jakiś czas.

Wysokiej klasy sprzęt i najnowocześniejszych technologii w obecnych, aparatury medycznej oraz instrumentów jako diagnoza, itp., przez kraje rozwinięte mają więcej, są one oparte na technologii, kapitału i rynku kanały zalety takie jak łatwiejszy dostęp do rynków wschodzących, i posiada dużą siłę, wysokiej klasy sprzęt technologia importu i lokalizacji na rynkach wschodzących będzie odgrywać pozytywną rolę.

Przemysłem medycznym na świecie, bardzo duża liczba małych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza małych mikro urządzeń medycznych technologii firmy jest nowy produkt badania i rozwój korpusu głównego sprzętu medycznego, stać się duże firmy skupić się na przejęcia. I stosunkowo dojrzały enterprise i wiodącym przedsiębiorstwem, więcej stać się przedmiotem międzynarodowych fuzji i przejęć, wyeliminowanie konkurencji i poprzez własne marki, marketing strategii do rozszerzenia udziału w rynku w danym kraju, zwiększenia w własną marką efekt marketingowy, położyć kres wpływ marki oryginalny i niepowtarzalny w dziedzinie wdrażania strategii.

Medycznych urządzeń do przetwarzania obrazu, Technologia cyfrowa i informacji, dzięki internetowi dla zdalnego diagnozowania i leczenia, pomocy zapewniają niezawodny, poprawić medycznych poziom diagnostyki i leczenia obszaru zdalnego i do tyłu, w tym samym czasie można również Użyj operacji robota (300024) do wykonania zdalnego operacji, lub poprowadzić przez współczesne metody komunikacji, w przedniej części wykonawca i programy natychmiastowe działanie na rzecz poprawy lokalnej nie można rozwiązać lub ze względu na miejsce odległość nie może uczestniczyć w sobie sprawę wysokich poziom techniki medycznej. Natomiast szerokie wykorzystanie Internetu zapewnia bardziej realną możliwość dla pacjentów po operacji i diagnostyki przedoperacyjnej chorób, a także stanowi podstawę dla usługi outsourcingu na całym świecie.

Bieżące, nowoczesnej medycyny prędkość do wczesnego wykrywania, dokładnej diagnozy ilościowych i leczenie, leczenie zindywidualizowane i inteligentne usługi, takie jak kierunek, innowacji i rozwoju w dziedzinie aparatury medycznej i instrumentów stale przedstawiła nowe wymagania. W wyśrodkowany na choroby do zdrowia skupia się w procesie transformacji wzór medycyny w obliczu oddolnej, rodziny i identyfikacja stanu zdrowia poszczególnych i kontroli, choroby wczesnego ostrzegania, kierunek zarządzania ochroną zdrowia i Rehabilitacja Pielęgnacja staje się nowy hotspot badań, dalszego rozwoju innowacji w dziedzinie aparatury medycznej i instrumentów przedstawiła nowe wymagania.

W ciągu najbliższych pięciu lat do 10 lat, w Chinach przemysł sprzęt medyczny z rynku sprzętu medycznego świata będzie coraz bardziej ścisłej korelacji z Chin technologii produkcji sprzętu medycznego i zastosowanie nowych materiałów, badań i poziomu rozwoju, marketingu sieciowego jest zobowiązany mieć ogromny wpływ, Chiny produkty sprzęt medyczny z low-end do wysokiej jakości produktów o wysokiej wartości dodanej. Kluczowych produktów, takich jak obrazowanie, odporności, szczepionki, biochemia, hemodializa, monitorowania, wysokiej klasy materiały eksploatacyjne i implanty i produktów gospodarstwa domowego rehabilitacji złamie wąskie gardło r&d i inwestycji.

Przemysłem medycznym jest wschód słońca przemysłu w naszym kraju, firm takich jak w kierunku przyszłego rozwoju, polisa, środowiska międzynarodowego rynku, rynku krajowego i własnej strategii rozwoju, w procesie trzy układu zawieszenia osprzętu przed siebie, stanie się liderem branży.