13, 5 letni Plan koncentruje się na rozwoju branży urządzeń medycznych

- Jul 17, 2018-

Od okresu "11. plan pięcioletni", kraje płacą coraz więcej uwagi do rozwoju urządzeń medycznych, "dwunastej pięć lat" Narodowy włączy aparatury medycznej i instrumentów w strategii rozwoju, "wiele wyborów starker- i większego zła konsekwencje w"sprzęt medyczny przybiera na sile, tendencji rozwoju wielkich.

Bardziej skrajnym wyborów- i grawer konsekwencje w branży urządzeń medycznych w Chinach skupi się na pięciu obszarach, w tym Cyfrowy sprzęt medyczny, naprawy tkanek i surowców odnawialnych, molekularne instrumentów diagnostycznych i odczynników, sztuczne narządów i życie obsługi sprzętu, sprzęt do monitorowania zdrowia następujące aspekty. Ponadto również skupi na zdrowie w podeszłym wieku, osób niepełnosprawnych i innych aspektów układu.

W tych pięciu kluczowych obszarach rozwoju cyfrowych urządzeń medycznych rozpocznie się w 13 planu pięcioletniego. W okresie "wiele wyborów starker- i grawer konsekwencje w" stan aparatury medycznej i sprzętu medycznego ma wysoki poziom wsparcia, przemysł sprzętu medycznego krajowych stymulowanie popytu, poprawy życia osób ważnych funkcji, w tym samym czasie, to możesz jeździć multidyscyplinarne Krzyża fusion, kładą nacisk na rozwój nauki i technologii, innowacji i poziom produkcji, jest strategicznym kierunkiem transformacji gospodarki narodowej i dostosowanie struktury.

Pod względem uprzemysłowienia wysokiej jakości obrazowania medycznego, najwyraźniej głównego nurtu wysokiej klasy sprzęt wideo, wysokiej jakości, wysokiej rozdzielczości, jak również rozmaite funkcje i nowy sprzęt obrazu, jest jeszcze bardziej skrajnym wyborów- i większego zła konsekwencje w ramach koncentruje się na. Integracji, diagnostyki i leczenia jest ważny trend. Z asystą obraz planowanie jest również obszar rozwoju klucz 13 planu pięcioletniego, zwłaszcza połączenie wysokiej jakości obrazów. Odnawialnej tkanki naprawy i implant przyswajalne interwencji materiały są również ważne trendy.

Inteligentne pomocy medycznej, aby rozwiązać problem dystrybucji zasobów medycznych, ale opracowany z monitorowania informacji medycznych, zdrowia informacji monitorowania, oceny, rozporządzenie terminalu albo oprogramowanie lub sprzęt terminalu jest priorytetem medyczna Aparatura zawodu, dużą ilość zdrowia informacji Inteligentne wykrywanie miniaturyzacji do naszego całego przemysłu do zasilania.