Żylaki kończyn dolnych osiem grup szczególnie wrażliwych

- Jul 17, 2018-

Jakie są osiem grup ludzi skłonność do żylaków w kończyn dolnych? Dziś gdzie urodził się w tym zajęty s, przyspieszenie rytmu życia miasta, ludzie są zajęci w życiu i pracy, gdy niektóre choroby cicho "uruchomić" do nogi, nie może być zauważony, kiedy znaleziono, choroby wzrosła gorzej.

Skłonność do żylaków kończyn dolnych są osiem grup ludzi:

1. otyłych osób: ze względu na wysoki poziom cholesterolu i lipidów we krwi, zwiększa lepkość krwi, i nadmierna waga sprawia, że trudno krwi żylnej powrócić do serca, co prowadzi do chorób żył kończyn dolnych.

2: siedzi jeszcze przez długi czas pracowników umysłowych, dla urzędników służby cywilnej, kasjer supermarket, informatyków, itp., personel biurowy: siedzi jeszcze na długi czas z powodu zmęczenia mięśni i z powodu grawitacji, lewej nogi słaby przepływ krwi, zwiększona lepkość krwi, co prowadzi do obniżenia choroba żylna kończyn.

3, częstych podróży, ludzie w autobusie, na płaszczyźnie, flight attendant: jako zespół klasy ekonomicznej, ze względu na dużych wysokościach nieważkości, spowodować przepływ krwi noga nie wolna, prowadzić do niższych choroba żylna kończyn, poważne, gdy podatne na zator tętnicy płucnej.

4. osoby z chorobami żył kończyn dolnych: bo żyły są już w stanie choroby, muszą być traktowane do poprawy stanu, w przeciwnym razie, warunek będzie w dalszym ciągu rozwijać.

5, poświęcona stoją: miss manners, policji drogowej, nauczycieli, asystent, przewodnik, lekarzy, pielęgniarek, fryzjer i pracowników musi stać przez długi czas, z powodu grawitacji, zrobić krwi ciśnienie znacznie rolę w żylnej klapa, na dłuższą metę, aby zawór żylnej Funkcja jest osłabiona, krwi prowadzi do dolnej kończyny żylaki normalnego przepływu wstecznego.

6. osoby w podeszłym wieku i wrodzone słabe żyły ściany: ściany żyły, osób w podeszłym wieku zaczyna się zdegenerowanych i zaworu jest osłabiony; Wrodzone słabe żyły ściany, żyłach brak elastyczności, odprężyć, po dożylnym ciśnienie wzrasta, ekspansja Lumen, powodując niewydolność zaworu dożylnie.

7, Dolna kończyn zakrzepica żył głębokich, grup wysokiego ryzyka: u pacjentów z nowotworem złośliwym, chorych na porażenie połowicze, chirurgii ręki, pod koniec ciąży kobiet i matek, ciężkie zakażenie pacjentów, takie jak niższe pacjentów złamania kończyn.

8. kobiety w ciąży i długoterminowych środków antykoncepcyjnych: hormony zmieniają się podczas ciąży, zwiększa objętość krwi o ponad 20%; Płodu i powiększenie macicy kompresji żyły miednicy i żyły biodrowej, zwiększenie masy ciała w ciąży, zwiększono nacisk żyły nóg, w słaby przepływ krwi, powodując żylaki żył kończyn dolnych.

Przypomnij: Jeśli znaleźli się żył kończyn dolnych wyróżniał się float lub circuity, kwas zęzach, ociężałość, musi być spowodowane wziąć poważnie, to wczesne objawy żylaków, lepiej temat specjalistyczne Szpital do inspekcji. Do osiągnięcia tego celu zapobiegania, raz wczesnego wykrywania i wczesnego leczenia, aby uniknąć powikłań. Leczenie żylaków kończyn dolnych, muszą być prowadzone w regularnych szpitali specjalistycznych. Zeby nie złym traktowaniu przynieść więcej bólu pacjenta.