Wyniku zakrzepicy żył głębokich

- Jul 17, 2018-

(1) w celu zmiękczenia, rozpuścić i wchłonąć

Po aktywowaniu czynnik Ⅻ aktywacji czynnika Ⅻ ma rozpoczęty wobec przyśpieszyć ten system enzymatyczny rozpuścić fibryny, pękanie fibrynogenu i fibryny, ciągłego istnienia i rozwoju zakrzepów krwi, lub zmiękczona, rozpuszczanie, absorpcji, w zależności od krwi Koagulacja systemu i aktywność porównanie fibryny rozpuścić układ enzymatyczny. Kiedy ilość enzymu, która rozpuszcza się skrzepliny składnika jest duży i działanie jest silne, skrzepliny mogą być rozpuszczone i małe skrzepliny mogą być całkowicie rozpuszcza się i wchłania.

(2) mechanizacja i ponowne połączenie

Maszyna po zakrzepicy, a od ściany naczynia do thrombus.cause komórek śródbłonka i fibroblastów i tworzenie ziarniny, czynniki wzrostu płytek płytek krwi może grać wzrostu Monituj ziarniny. Ziarniny wystaje do skrzepliny i stopniowo zastępuje mechanizacji. Proces mechanizacji rozpoczyna się już w 1-2 dni po powstawania skrzepliny, i większe skrzepliny można wykonać mechanizacji w około 2 tygodnie. Mechaniczne skrzepliny i ścian naczyń krwionośnych adhezji kancelarii, istnieje ryzyko upadku. Skrzepliny organizacji komórek śródbłonka, nowy roztrzaskać powłoka spowodowane przez suche zakrzepów zakrzepów krwi, rurociągu założony utracone, ale mogą komunikować się ze sobą, zakrzep, wysyłania i pobierania przepływu krwi do części komunikatu, jest to zjawisko o nazwie udrożnienia (udrożnienia). Intracavitary jednojądrzastych komórek może być również z krwi przez wolna powierzchnia inwazji skrzepliny, która z kolei do komórek śródbłonka naczyń, formularz nowych naczyń krwionośnych, więc skrzepliny maszyny i udrożnienia, nie jest całkowicie zależy od składu inwazji komórek ściany naczynia.

(3) zwapnienie

Długoterminowe skrzepliny jest rozwiązana ani w pełni zmechanizowane, wapnia i złóż soli może wystąpić. Phlebolith powstaje w żyłę, a arteriolith może być również używany.