Pompa przerywana MHH852: jak leczy żylaki?

- Oct 13, 2020-

System zapobiegania zakrzepicy żył głębokich MHH852 to automatyczna nieinwazyjna pompa dopływowa zaprojektowana w celu zmniejszenia ryzyka zakrzepicy żył głębokich, zwanej również żylną chorobą zakrzepowo-zatorową. Zestaw MHH852Pompa przerywana DVTto automatyczne nieinwazyjne urządzenie do kontroli ciśnienia naczyniowego, które delikatnie obniża ciśnienie krwi krążącej w żyłach i tętnicach, zmniejszając w ten sposób ryzyko zakrzepicy żył głębokich, zwanej również zakrzepicą żył głębokich.


Udowodniono klinicznie, że pompy Mhh852 DVT łagodzą objawy choroby żylnej. Pompa interwencyjna MHH852 jest niechirurgiczna i minimalnie inwazyjna.


Pompy MHH852 DVT działają, aby zapobiegać tworzeniu się skrzepów w tętnicach i żyłach, wspierając płynny przepływ krwi. W naczyniu krwionośnym umieszcza się zastawkę pulsacyjną, aby obniżyć ciśnienie krwi i zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi i zaburzeniom krzepnięcia krwi. Zmniejsza to krzepliwość krwi i zapobiega zaburzeniom krzepnięcia krwi, tworzeniu się skrzepliny, krwawieniu, obrzękom i infekcjom.


Przerywany regulator ciśnienia MHH852 przeznaczony jest dla osób, u których zdiagnozowano żylaki lub pajączki. Ciągły, nienadmuchany dopływ powietrza do żył zapobiega powstawaniu chorób żylnych lub zakrzepowo-zatorowych. Istnieją trzy typy tej maszyny - przenośna, stacjonarna i ambulatoryjna. Jest to urządzenie bezpowietrzne, zasilane bateryjnie, które można umieścić pod narzutami i poduszkami.


Pompa przerywana jest wyposażona w zawór regulacji ciśnienia, który obniża ciśnienie krwi i zapobiega tworzeniu się skrzepów. Zapobiega to zaburzeniom krzepnięcia krwi, chorobie zakrzepowo-zatorowej, krwawieniom, obrzękom i infekcjom.


Pompa przerywana M HH852 jest wyposażona w takie funkcje, jak automatyczny defibrylator i wiele czujników monitorujących, które pomagają we wczesnym wykrywaniu problemów. Pompa ma wbudowany odczyt cyfrowy, który ostrzega użytkownika o nieprawidłowym ciśnieniu we krwi lub o problemie z samą pompą. Posiada również awaryjne źródło zasilania z baterii. Pompa przerywana M HH852 posiada również alarm, który informuje użytkownika, gdy ciśnienie krążącej krwi spadnie poniżej ustawionego poziomu.


Istnieją trzy typy pomp przerywanej kontroli ciśnienia MHH852 DVT. Przenośne, stacjonarne i ambulatoryjne. Przenośne jednostki są łatwe do noszenia i mogą być używane w domu lub w pracy. Modele przenośne świetnie nadają się do użytku w fotelikach samochodowych lub wózkach.


Pompa przerywana MHH852 ma wbudowany odczyt cyfrowy, który ostrzega użytkownika o nieprawidłowym ciśnieniu we krwi lub o problemach z samą pompą. Posiada również awaryjne źródło zasilania z baterii. Pompa przerywana MHH852 ma również alarm, który informuje użytkownika, kiedy ciśnienie krążącej krwi spadnie poniżej ustawionego poziomu.


Pompa przerywana MHH852 ma również wbudowany ciągły czujnik ciśnienia. Ten monitor umożliwia pacjentowi utrzymywanie ciśnienia krwi, monitorowanie tętna i mierzenie, ile razy na minutę potrzeba, aby zmienić ustawienia urządzenia, aby uzyskać odpowiedni poziom ciśnienia. Pompa przerywana MHH852 ma wbudowany czujnik tętna, który pomaga pacjentowi śledzić tętno i monitorować bicie serca podczas ćwiczeń.