Nie pozwól, aby żylaki zrujnowały twoją piękną nogę

- Jul 17, 2018-

Żylaki w kończynach dolnych mają tendencję do faworyzowania kobiet. Według statystyk, 20% kobiet w zachodnim Szanghaju ma żylaki w różnym stopniu. Ze wszystkich żył w ciele ludzkim żyły nóg przenoszących krew z powrotem do serca niosą najbardziej uciążliwe zadania. Kiedy światło staje się wąskie, zablokowana krew spowoduje nienormalne rozszerzenie żył, a małe żyły pod naskórkiem pojawią się promieniście jak pajęczyny, co wpłynie na wygląd nóg.

Wraz z szybkim tempem współczesnego życia społecznego, sub-zdrowiu zawsze towarzyszą pracownicy umysłowi i pracownicy umysłowi z nieograniczoną perspektywą kariery, podobnie jak bomba zegarowa, która w każdej chwili zagraża zdrowiu ludzi. Jako profesjonalna kobieta z dużym obciążeniem pracą, jak zwracać uwagę na zapobieganie żylakom w codziennej pracy i szczegóły życia?

Osoby, które muszą stać przez dłuższy okres czasu, nie powinny utrzymywać pozycji stojącej przez dłuższy czas, ale powinny poruszać nogami lub stać w innej pozycji co kilka minut. Ponieważ poruszać kończyną dolną, może promować mięsień krzyżowy do skurcz, przyspieszyć przepływ krwi żylnej, aby powrócić do przepływu, zmniejszyć czas, że żylny zawór nosi obciążenia.

W dzisiejszych czasach wiele miejsc pracy wymaga od pracowników zasiadania przed komputerami przez długi czas, co jest bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia. Bo kiedy siedzisz w pozycji żyły udowej szynki i? Żylne mogą cierpieć na pewną kompresję, zwiększać obciążenie dystalnej zastawki żylnej, szczególnie forsytii. Noga Erlanga to duże tabu. Więc usiądź przez około godzinę i wstań i ruszaj nogami. Picie z mniejszej szklanki w celu zwiększenia ilości wody, którą nalewasz, jest dobrym sposobem na zmuszenia się do wstania i poruszania się.