Przenośna pompa DVT do sprężania powietrza fizycznego Wysoka jakość z certyfikatem CE

System MHP800 jest przeznaczony dla pacjentów zagrożonych zakrzepicą żył głębokich i zatorowością płucną ze względu na czynniki ryzyka powstania skrzepliny podczas i po różnych sytuacjach chirurgicznych. Zastosowanie tego urządzenia może skutecznie zwiększyć prędkość przepływu żylnego, aby zredukować nieoczekiwany zastój i zwiększyć aktywność fibrynolityczną, aby zapobiec wczesnemu krzepnięciu krwi.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Specyfikacja produktu

ProduktNazwa:Pompa DVT

Model nr.:MHP800

Wymiary:145 mm (dł.) * 61 mm (szer.) * 36 mm (wys.)

Waga:Około. 0,20 kg (z baterią)

Powietrze B.drabinaIlość:1 kawałek

TypowyPupewnić się:45mmHg±10% mmHg

Okres cyklu:Czas napełniania 12 sekund, czas wypuszczania powietrza 48 sekund, czas cyklu 60 sekund.

Ochrona bezpieczeństwa:Automatyczne zmniejszenie ciśnienia, gdy ciśnienie osiągnie 108 mmHg.

Kategoria alarmu:Niski poziom baterii, wyczerpanie baterii, nieprawidłowe zużycie, awaria czujnika ciśnienia.

MHP800


To urządzenie może być używaneMHP800

System zapobiegania zakrzepicy żył głębokich HHP800 ma być łatwym w użyciu przenośnym systemem, przepisywanym przez lekarza, pomagającym zapobiegać wystąpieniu zakrzepicy żył głębokich u pacjentów poprzez stymulację przepływu krwi w kończynach (symulowanie skurczów mięśni).


Pomaga w zapobieganiu zakrzepicy żył głębokich

lPopraw krążenie krwi

lZmniejszyć ból i obrzęk pooperacyjny

lSkróć czas gojenia się ran

lPomoc w leczeniu: zastoinowego zapalenia skóry, żylnych owrzodzeń zastoinowych, tętniczych i cukrzycowych owrzodzeń kończyn dolnych, przewlekłej niewydolności żylnej i redukcji obrzęków kończyn dolnych

lJako profilaktyka zakrzepicy żył głębokich (DVT) przez osoby spodziewające się pozostania w bezruchu przez dłuższy czasPrzeciwwskazania

Ten produkt nie jest zalecany, gdy:

l Ciężka zastoinowa niewydolność serca

lCiężkie zapalenie żył lub inna choroba niedokrwienna naczyń

l Poważna deformacja kończyn

lRozpoznana lub podejrzewana zakrzepica żył głębokich.

lKontakt mankietu wpłynie na stan miejsca lokalnego

lZgorzel

lZapalenie skóry

l Nieleczone lub zakażone rany

lNiedawne przeszczepy skóry


informacje o firmie

B& J Manufacturing Ltd.to elastyczny partner z profesjonalną technologią i elastyczną obsługą. Może zapewnić najbardziej odpowiednie rozwiązania produktowe zgodnie z potrzebami klientów i zapewnić klientom najbardziej profesjonalne i wydajne usługi.

B& jotstworzyła system zarządzania jakością, który obejmuje wszystkie aspekty badań i rozwoju, zaopatrzenia, produkcji i usług oraz zapewnia jakość produktu w całym procesie i we wszystkich kierunkach.

B& jotmocno wierzy, że jakość jest podstawą marki, a jakość jest gwarancją życia klienta&# 39. Z wysokim poczuciem odpowiedzialności i misji firma' s R&& D, produkcja, serwis i inny powiązany personel ustanowił surowe standardy jakości w zakresie projektowania i rozwoju, przeglądu testów, prototypowej produkcji próbnej, kontroli przychodzącej i produktu integracji i zostały skutecznie wdrożone. , Aby każdy etap procesu produkcyjnego miał surowe standardy kontroli i możliwe do śledzenia zarządzanie.


Hot Tags: fizyczna sprężarka powietrza przenośna pompa dvt wysokiej jakości zatwierdzona przez CE, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurtownia, najlepsza, kup, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like