System terapii masażerem powietrznym, przerywany ucisk pneumatyczny łagodzący obrzęk

Urządzenie do okresowego ucisku pneumatycznego (IPC) wykorzystuje mankiety wokół nóg, które wypełniają się powietrzem i ściskają nogi. Zwiększa to przepływ krwi w żyłach nóg i pomaga zapobiegać zakrzepom krwi. ... Zakrzepica żył głębokich (DVT) to zakrzep krwi, który tworzy się w żyle w głębi ciała.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Podczas korzystania z urządzenia IPC łydka lub cała noga jest objęta mankietem. Mankiet wypełnia się powietrzem i ściska nogę, podobnie jak mankiet do pomiaru ciśnienia krwi. Następnie mankiet opróżnia się i rozluźnia. Następnie proces się powtarza. Ucisk pomaga w przepływie krwi przez żyły w kierunku serca. IPC wspomaga również naturalne uwalnianie w organizmie substancji, które pomagają zapobiegać zakrzepom. Pomiędzy uciśnięciami mankiety urządzenia rozluźniają się, a bogata w tlen krew nadal płynie w tętnicach nogi.


IPC jest najczęściej używane u osób, które właśnie przeszły operację. Może być również stosowany po udarze lub w leczeniu obrzęku limfatycznego.


MHH800 3

QQ截图20200523093819

B& Firma J Manufacturing Ltd. została założona w 2005 roku. Jesteśmy jednym z największych dostawców mankietów do pomiaru ciśnienia krwi w Chinach. Głównymi produktami naszej firmy są mankiety wielokrotnego użytku i jednorazowe. Co więcej' produkujemy również rękawy DVT, rękawy czterokomorowe i rękawy ośmiokomorowe do fizykoterapii, rękawy do masażu nóg, poduszki, oparcia, łączniki, rurki PVC, torby medyczne i inne powiązane produkty.


Współpracujemy z wieloma krajami, takimi jak Ameryka, Niemcy, Japonia, Brazylia, Korea, Chile i innymi krajami.

Nasza fabryka znajduje się w Shenzhen z około 5000 metrów kwadratowych. Posiada nowoczesne budynki i warsztaty, zaawansowane maszyny i dużo więcej miejsca do produkcji większej ilości produktów, aby sprostać wymaganiom klientów' potrzeba.


Certyfikaty: ISO13485, CE, CFDA, 510K, audyt fabryczny FDA z zerową wadą.


Serdecznie pragniemy współpracować z klientami z całego świata!


Hot Tags: system terapii masażerem ciśnieniowym, przerywana kompresja pneumatyczna łagodząca obrzęk, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, hurt, najlepszy, kup, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like